Lžičař & Partners s.r.o.

Nabídka realit

Rezidence v Mikulově

Typ nabídky: prodej
Stav nabídky:aktivni
Cena:

8.500 000,-Kč

Poznámka k ceně:
Základní údaje
Typ reality:
Stav nemovitosti:velmi dobrý
Celková plocha:1.530m2 m2
Užitná plocha:378m2 m2
Lokalita
Kraj:Jihomoravský
Region:Břeclav
Obec:Mikulov
Základní popis

II

Charakteristika rezidence:

Luxusní rezidenční rodinné sídlo na uzavřeném pozemku s krbem, klimatizací, saunou a vinným sklepem, v nádherné prestižní oblasti a s výhledem na zámek v Mikulově.

Příjezdová místní komunikace k domu je provedena ve stylové dlažbě, pozemek je oplocen a skýtá naprosté soukromí s venkovním posezením u venkovního krbu, krytého bazénu, jezírka a okrasné zahrady.

Dům je samostatně stojící, částečně podsklepený členitého půdorysu, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím pod sedlovou střechou. Obsahuje dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk a 2+kk s příslušenstvím. Vytápění je pomocí přímotopů, podlahové a krbem, ohřev TUV je zajištěn bojlerem, Zdrojem vody je veřejný vodovod, odpady jsou odváděny veřejnou kanalizací. V kuchyni je sklokeramická deska, vnitřní hygienické vybavení – vana, sprcha, umyvadla, WC, ostatní vybavení – krb, klimatizace, sauna, fitness, vinný sklep, prostorná garáž s dílnou.

Dispoziční řešení:

1.PP – schodiště, předsíň, sklepy, dílna a garáž s dílnou,

2.NP – vstupní hala, chodba, koupelna, WC, pokoj, kuchyňský kout, sklad, spíž, jídelna, obývací pokoj, pokoj, šatna, koupelna, fitness, terasy,

Podkroví – hala, pracovna, pokoj, galerie, pokoj, terasa.

Užitná plocha domu je 378m2. Celková plocha pozemků je 1.530m2.

Charakteristika lokality:

Město Mikulov je malebně položeno v členitém terénu na jižním okraji Pavlovských vrchů, západním směrem od okresního města Břeclavi, nedaleko státní hranice s Rakouskem. Jedná se o město s dobrou občanskou vybaveností a vybudovanou úplnou infrastrukturou. Celá oblast se vyznačuje pěstováním vinné révy a následnou výrobou znamenitého vína.

Dopravní dostupnost:

Autem z Prahy po dálnici D1 přes Brno a dále směrem na Bratislavu. Z Břeclavi pak po silnicí I. třídy do Mikulova. Hromadnou dopravu zajišťuje i autobus a vlak.

Možnosti sportovního vyžití a relaxace:

Okolí projektu nabízí nesčetné možnosti k procházkám a velké množství turistických a cyklistických tras a to jak do vnitrozemí, tak i do Rakouska. Dále se jedná o znalci velmi vyhledávanou oblast pěstování vína, vinohradů a vinných sklepů.

 Admin | Design Jan Pecen