Lžičař & Partners s.r.o.

Aktuální dražby

Dražba bytu v resortu Prague Marina Praha

Lokalita: Praha
Datum konání:

DRAŽBA SE NEKONÁ !!

Místo konání:

advokátní kancelář JUDr. Ivany Velíškové, Ant. Dvořáka 287, Turnov

Typ dražby: Nedobrovolná
Nejnižší podání: 2.500 000,-Kč
Odhadní cena: 4.510 000,-Kč
Dražební jistota: 250 000,-kč
Minimální příhoz: 50.000,-Kč
Základní popis

Prodáme ve veřejné nedobrovolné dražbě byt 2+kk v resortu pargue Marina Praha Předmětná bytová jednotka o celkové ploše 71,70m2 (bez terasy) s terasou o plošné výměře 86,93m2 je situována ve 2. N. P zděného bytového domu nepravidelného půdorysu, který byl vystavěn a zkolaudován v roce 2008. Okna bytu jsou orientována na západ, na terasu. Bytová jednotka sestává z haly, WC, koupelny, chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a terasy. K bytové jednotce náleží právo k užívání garážového stání v 1. PP objektu.
Dispoziční řešení jednotky
Z předsíně je vlevo přístupné WC, následně se vchází do chodby a z ní vpravo do komory, přímo do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a nalevo do ložnice a do koupelny. Z obývacího pokoje i ložnice jsou provedeny vstupy na terasu, která je orientována na západ.
Podlahy v obytných částech bytové jednotky jsou dřevěné plovoucí, v koupelně, na WC, v hale a předsíni je na podlahách provedena keramická dlažba. Stěny a stropy s rovným podhledem jsou omítnuty hladkou VC štukovou omítkou, v koupelně a na WC je zhotoven úplný keramický obklad stěn. V koupelně je osazena vana, sprchový kout, dvě umyvadla a závěsné WC, samostatné WC je dále vybaveno umyvadlem. Okna jsou zdvojená plastová, dveře jsou dřevěné v dřevěných obložkových zárubních. Vytápění i ohřev TUV je zajištěno prostřednictvím dálkového zdroje tepla.
Více info o prodeji v dražební vyhlášce.Soubory


Admin | Design Jan Pecen