Lžičař & Partners s.r.o.

O nás

 

Vítáme Vás na stránkách aukční a dražební společnosti Lžičař & Partners s.r.o.,

která poskytuje ucelené služby v dražební, realitní, právní a finanční oblasti a dále zajišťujeme kompletní servis pro správce konkursních podstat. Naší stěžejní činností je zpeněžování majetku, ať již movitého nebo nemovitého, formou  veřejné dražby, veřejného výběrového řízení nebo přímým prodejem a dále řešení exekucí, právní a finanční poradenství a vymáhání pohledávek. 

 

ZPENĚŽENÍ MAJETKU, VEŘEJNÉ DRAŽBY, PRODEJ REALIT, VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK.. 

Ladislav Lžičař - 26 let praxe v investiční a realitní oblasti, segmentu pohledávek, zároveň také koncesovaný dražebník MMR ČR s oprávněním k pořádání veřejných dražeb   a) dobrovolných, b) nedobrovolných (dražebník pojištěný dle zákona na částku 35 000 000,-Kč), a držitel osvědčení o složení kvalifikační zkoušky vykonavatele soudního exekutora vydané EKČR.

 

Provádění veřejných dražeb.

Aukce.

Výběrová řízení

Vymáhání pohledávek

Odborné poradenství při stanovení prodejních cen všech druhů nemovitostí v České republice

Odborné poradenství při koupi, prodeji nemovitosti - prověrka majetkoprávních vztahů a technické dokumentace k nemovitosti

Vyhledání a nákup nemovitostí dle parametrů zadaných klientem

Realitní prodej nemovitostí

 

Licitátoři veřejných dražeb - JUDr. Ivana Velíšková a Ladislav Lžičař 

 

 

PRÁVNÍ SLUŽBY – partnery naší společnosti jsou JUDr. Ivana Velíšková a JUDr. Michal Kalenský - AK K2 Legal s.r.o., advokátní kancelář..

 

EXEKUTORSKÝ ÚŘAD - JUDr. Ing. Martin Štika

 

 

FINANČNÍ SLUŽBY -  realizace pohledávek, hypotéky, úvěry, úschovy peněz - jsme smluvními partnery Hypoteční banky a.s., UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a.s., a ČSOB a.s..